SD Loader
Fotoğraf Çekimi (26)

İstanbul'da Bir Gelin Bir Damat Fotoğraf Çekiminde :)

14.11.2019

Hayatınızın en özel günlerinden birini peri masallarını andıran bir düğün ile unutulmaz kılmak istiyorsanız, İstanbul’un en güzel noktalarını bu masala fon olarak seçebilirsiniz. Boğaz'ın lacivert suları, zümrüt yeşili korular ya da zamana meydan okuyan yalıların mermer merdivenleri sizi kendi masalınızın kahramanı yapabilir. Böylesine güzel ve heyecanlı bir günü elbette herkes sonsuza kadar saklamak ister.

Siz de düğününüzü her ayrıntısı ile hatırlamak ve tekrar tekrar yaşamak istiyorsanız İstanbul profesyonel fotoğrafçı alternatiflerinden birini değerlendirebilirsiniz. Düğün fotoğrafçısı arayışında çok fazla alternatifiniz olduğu için karar vermeden önce etraflıca bir araştırma yapmanızda fayda var. Araştırmanızı yaparken fotoğrafçınızın daha önceki çekim örneklerine bakabilir ve görsel stili hakkında fikir edinebilirsiniz. Böylece estetik olarak beklentilerinizi en iyi karşılayacak ismi bulabilir ve her anlamda içinize sinen bir çekim geçirebilirsiniz. Öte yandan, bu özel günde en iyi düğün fotoğrafçısı ile çalışmak için son anı beklememeli ve düğünden haftalar, hatta aylar önce randevu almalısınız.

İstanbul'da Bir Gelin Bir Damat Fotoğraf Çekiminde :)
İstanbul'da Bir Gelin Bir Damat Fotoğraf Çekiminde :)
İstanbul'da Bir Gelin Bir Damat Fotoğraf Çekiminde :)
İstanbul'da Bir Gelin Bir Damat Fotoğraf Çekiminde :)

Düğün organizasyonunuzun baştan sona tüm anlarını belgelemek için İstanbul düğün fotoğrafçısı ile detaylı bir plan yapmak da yerinde olacaktır. Aşkınızın herkes tarafından görünür kılınacağı bu özel günde düğün hikâye fotoğrafçısı ile birlikte kendi hikayenizi yazabilirsiniz. Sabah kuaför heyecanı ile başlayan hikayeniz, arabanızın süslenmesiyle, gelinliğinizi giydiğiniz anın heyecanıyla ya da gelinle damadın düğün öncesi ilk karşılaşmalarıyla devam edebilir. Ya bir yerde unutursam telaşı ile elinizde sıkı sıkı tuttuğunuz çiçek, altında isim yazmaktan yer kalmayan ayakkabılar ve tüm incelikli detaylar bu güzel hikayeye eklenir. Düğün gününüzde aklınızdan geçen tüm romantik kareler, profesyonel fotoğraf çekimi ile ölümsüz anlara dönüşür. Hatta arzu ederseniz bu fotoğraf çekimlerine video kaydı da ekleyebilirsiniz. Romantik bir müzik ve başarılı bir kurgu ile birleştiğinde sadece sizin için tasarlanmış bir klibe dönüşen bu video çekimini, ileride belki çocuklarınızla ve sevdiklerinizle birlikte izleyerek tekrar o güzel güne ışınlanabilirsiniz. 

Sadece düğün gününüz için değil, nişan organizasyonlarınızda da İstanbul’daki profesyonel fotoğrafçılardan destek alabilirsiniz. Son yıllarda giderek daha ihtişamlı hale gelen ve neredeyse düğün törenleri ile yarışan nişan organizasyonlarınızı da birbirinden güzel fotoğraflarla hatırlamak isterseniz İstanbul nişan fotoğrafçısı alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Artık pek çok mekanda hazır bulunan fotoğraf çekim köşesini kullanarak nişan töreninizde de romantik fotoğraflar çektirebilirsiniz.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

Görüşleriniz ve kişisel verileriniz, izniniz olmadan yayınlanmayacak ve kullanılmayacaktır.