SD Loader
Fotoğraf Çekimi (15)

Düğüne Hazırlık: Nişan Organizasyonları

14.11.2019

Evlilik yolunda ilk adımı attığınız nişan töreniniz, sevgi, heyecan ve telaşın tatlı bir karışımıdır. Yabancılığın yerini aile olabilmenin güzelliğine bıraktığı bu ilk adım, tüm detayları ile kayıt altına alınmayı fazlasıyla hak eder. Profesyonel nişan fotoğrafçısı sayesinde siz de bu güzel zamanlarınızı unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz.

Neredeyse düğünler kadar ilgi gören nişan törenleri artık küçük çaplı organizasyonlar olmaktan çıkıp adeta bir düğün provasına dönüştü. Siz de bu töreni bir düğün hazırlığı olarak görebilir ve buna göre düğününüzü daha iyi planlayabilirsiniz. Önceden anlaşacağınız bir nişan fotoğrafçısı ile bu özel günün hatırasını ömür boyu saklayabilirsiniz. 

Tıpkı düğünler gibi artık nişan töreni fotoğraf çekiminizi de  iç ya da dış mekanlarda yapabilirsiniz. Dış mekan nişan fotoğraf çekimi için genellikle deniz kenarı ya da orman gibi hem sakin hem de huzurlu yerler tercih edebilir ya da iç mekan çekimlerinde ise göz zevkinize hitap eden ortamları seçebilirsiniz.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

Görüşleriniz ve kişisel verileriniz, izniniz olmadan yayınlanmayacak ve kullanılmayacaktır.